מועצה מקומית זכרון יעקב

פתיחת תפריט ניידים

נוער

מזיזים הרים! מועצת הנוער זכרון יעקב

הגוף המייצג של הנוער מבתי"הס במושבה, תנועות הנוער ומתנדבים נוספים. אנחנו כאן בשבילכם- יוזמים פעילויות וארועים, מייצגים אתכם במועצה המקומית ונפגשים עם ראש המועצה ופתוחים לפניות אישיות או קבוצתיות שלכם לגבי: זכויות תלמידים, בעיות מיוחדות ובכלל- כל מה שקשור לנוער בזכרון יעקב!

חפשו אותנו בפייסבוק "מועצת הנוער זכרון יעקב"

קראו עוד

"אוונגרד" מרכז הנוער זכרון יעקב


אז מה הקטע שלך? בא לך לתופף והשכנים מתפוצצים? רוצה לנסר עם הגיטרה וההורים כבר על קוצים? בקטע של להכיר חבר'ה חדשים? או שסתם משעמם ובא לך לגלגל שיחה על קפה?

קראו עוד

הורים ערים

הורים יקרים! הצטרפו גם אתם לעשרות הורים המתנדבים בלילות שישי: פוגשים בני נוער ברחבי הישוב, יוצרים קשר חיובי ומונעים בנוכחותם התנהגויות ותופעות סיכוניות. להצטרפות: רפי רחמקין 050-8645193 horimzy@cramim.org.il

קראו עוד

אזימוט

אזימוט לפני גיוס כדאי להיות מוכנים – גם פיזית וגם מנטאלית! אצלנו תתפסו אזימוט להכנה אמיתית לשירות איכותי – תקבלו מידע ובעיקר תכינו את עצמכם לגיבושים ולמיונים שמחכים לכם!

בתוכנית: אימון דו-שבועי, מפגשים עם מפקדים, ביקורים בבסיסי צה"ל ועוד.

הקורס מסובסד ע"י אגף 'מצילה' | מדריך: אביב רייכמן

קראו עוד

חוגי סיירות של הקק"ל

החל מתשע"ו החלו לפעול במחלקת הנוער חוגי סיירות מכיתות ה' – חוגי סיור שבועיים בתחומי טבע, ניווט והישרדות. מדי חודש יוצאים החניכים לטיולי סופ"ש ולטיולים ארוכים בחופשות מבתיה"ס.
קראו עוד

Sk8park ZY

מח' הנוער מפעילה חוג קבוע לגלישה בטוחה ע"י מדריכי מועדון "לי-ים"
 
בנוסף, מתקיימים במקום אירועי שיא . כל הפרטים בפייסבוק: noarzy
קראו עוד

נוער מתנדב במושבה!

רוצים לתת מעצמכם לאחרים? לתרום למקום בו אנו גרים?
 
קבוצות ההתנדבות של מחלקת הנוער מאפשרות לכם להשקיע ותרום מזמנכם בתחומים המעניינים אתכם – גם במסגרת מחוייבות אישית:
ליצנות חברתית ; חדר מוזיקה ; sporTeam ; מועצת הנוער ; Sk8park ZY
קראו עוד

מניעת התנהגויות סיכון

מחלקת הנוער בזכרון יעקב אמונה על תחום מניעת פשיעה ושימוש באלכוהול וסמים. בתחום זה מפעילה המחלקה תוכניות שונות לבתיה"ס, להורים ולמסגרות הנוער השונות. התכניות נקבעות ע"י פורום מקצועי מצומצם המתכנס אחת לחודשיים.
 
בין התכניות: סיירת הורים ; מניעה באמצעות ספורט ; הכנה לצה"ל ;נוער מתנדב בקהילה ; תוכניות בבתיה"ס ; הדרכת הורים ; הדרכות לצוותי חינוך ; תוכניות למסגרות הנוער
קראו עוד