פתיחת תפריט ניידים

הפועל זכרון יעקב - ענף התעמלות אמנותית

הפועל זכרון יעקב - ענף התעמלות אמנותית

 
ביום שישי 06.05 התקיימה תחרות אליפות הפועל זכרון יעקב באולם הספורט של הפועל "המתנ"ס הישן" משעות הבוקר ועד לפנות ערב.
תחרות ארצית בה השתתפו כ-150 בנות בגילאים 5-16 מהצפון ועד הדרום, כולן במיטב בגדי הגוף המנצנצים, והאיפור העדין, הגולגול המתוח, מלאות באדרנלין עלו להתחמם לקראת התחרות, כמובן שלבנות המתחרות הצטרפו גם המשפחות שהגיעו לעודד ולחזק, כך זכינו לראות יציע גדוש ומלא התרגשות.
 
לשמחתנו הגדולה הגיעו בנות חוגי הפועל, שהפתיעו את כל מתחרות המועדון והעלו שלטי עידוד מהיציע, מחזה מחמם לב.
ארגון וסדר התחרות זכה לתשומת לב מקצועית של אילנה ברנר מנהלת הענף ואודם וקנין מנהלת החוגים בענף, ובעזרתן של המדריכות הצעירות בענף מאי פינקל, שני בנימין, דורון קצנשטיין, ורומי שפיר שהכינו את האולם והבנות לפני צאתן להתחרות.
על ההגברה ניצח גל רביבו המקסים שליווה את כל התחרות באופן מקצועי ונעים.
 
השופטת הראשית מריה סבנקוב, המורה לבלט טניה שצקיך שאת יסודות הבלט המקצועי החלה השנה להטמיע בבנות המתחרות של המועדון, והתוצאות לא איחרו לבוא. כל בנות המועדון הן בתרגילים האישיים והן בתרגילים קבוצתיים זכו לעמוד על הפודיום:
יעל אביטל – זהב (חבל+חישוק) נועה סמיש – זהב (כדור+אלות) אופיר שחם – זהב (כדור+חישוק) נגה בוסתן – זהב (חבל) שיר אוריאל – זהב (חבל) עלמה וקנין – ארד (חישוק) קבוצתי הכנה4(עתודה) – זהב, קבוצתי הכנה3(עתודה) – כסף, קבוצתי הכנה2 – זהב+כסף, קבוצתי ילדות(הופעות)1 – זהב, קבוצתי ילדות(הופעות)2 – ארד, נערות (הופעות)- כסף
 
ענף אמנותית במועדון הפועל זכרון יעקב בתהליך צמיחה מזה שנתיים, הרבה עבודה קשה ויסודית, עבודה מקצועית ומנטאלית, עם המאמנות, עם ההורים, עם הספורטאיות.
 
מועדון הפועל זכרון יעקב הפך עם הזמן ל"עוגן" בחוויה האישית של הספורטאים, הרבה מעבר לספורט יש כאן "בית" – הספורטאים וההורים מוצאים כאן אוזן קשבת, הנהלה וצוות אמפטי, כבוד וערכים וביחד עם עבודה צמודה, איכפתית ומקצועית ממצים את הפוטנציאל הן בספורט העממי והן בספורט ההשגי.