מועצה מקומית זכרון יעקב

פתיחת תפריט ניידים

דבר מנהלת מחלקת החינוך

הורים ותלמידים יקרים, 


הימים האחרונים ואלו שניצבים לפנינו מאתגרים את כולנו, אנו הגננות, המנהלים והמורים נערכנו מיד כשהתקבלו הנחיות משרד הבריאות וגם למדנו תוך כדי תנועה. 

בעקבות החלטת משרד האוצר הצוותים החינוכיים במושבה פועלים במתכונת חופשה. לאור כך, הלמידה מרחוק מתקיימת רק בערוצים מקוונים של משרד החינוך. מידי יום מופעלים 24 אולפנים, אשר משדרים שיעורים מקוונים במקצועות החובה והבחירה, לרשות התלמידים.

התמדה בלמידה עצמאית מהבית היא לא פשוטה עבורכם ההורים. על מנת להקל עליכם בעניין זה, אתרי בתי הספר ריכזו עבורכם מגוון קישורים ופעילויות חינוכיות איכותיות. אתר המועצה מתעדכן כל הזמן בתכנים חדשים עבורכם - מוזמנים לעקוב. 

תלמידי התיכון, גם הבגרויות נמשכות כרגיל באמצעות למידה מקוונת. 

עקב פניות שהתקבלו מכם על קושי בביצוע מטלות רבות והקשבה בשיעורים מול מסך, הוחלט על צמצום התכנים והימנעות ככל הניתן ממטלות ארוכות טווח. עם זאת, המחנכות באופן וולונטרי מקיימות קשר עם התלמידים, כל מחנכת ודרכה. 

במסגרת הסכם החינוך המשותף של המרכז לשלטון מקומי, משרד החינוך ומייקרוסופט, הוחלט כי כל תלמיד ומורה יוכל להוריד את תוכנת OFFICE בגרסה המתקדמת ביותר – ללא עלות ול-5 מכשירים ביתיים במקביל (סלולארי, מחשב נייח, טאבלט, מחשב נייד). כדי לממש את ההטבה יש להשתמש בשם המשתמש והסיסמה שקיבל כל תלמיד בבית הספר. בנוסף, תהליך קבלת ההרשאות למכשירים הביתיים אפשר לראות בסרטון שכאן: https://www.youtube.com/watch?v=4nCAhGgNQ0o&feature=youtu.be או במכתבים שנשלחים אליכם בדואר בימים אלה.

בנוסף, פתחנו קבוצת קשר יישובית עם הגננות במטרה להמשיך את הקשר עם ההורים והתלמידים בצורה מגוונת. הגננות מעבירות תכנים ופעילויות אותם רכזנו גם באתר המועצה. 

בתקופה מאתגרת זו אנו מבקשים לחזק את כל הקהילה, את תלמידינו ואתכם ההורים. יחד נתגבר, יחד נבנה את הדרך. אנו במחלקת החינוך לשירותכם במתכונת חירום, ועדין, ניתן לפנות אלינו במענה טלפוני 04-6297112

במייל - ד"ר מרים פאנויאן , מנהלת מח. החינוך - Miriamk@zy1882.co.il

שלכם,

ד"ר מרים פאנויאן
מנהלת מחלקת החינוך במועצה המקומית זכרון יעקב
ומנהלי בתי הספר היסודיים