רשימת קיצורי מקלדת

מדור הגיל הרך- לידה עד 3

משפחות יקרות,

היכולת שלנו כבני אדם לאפשר חיים ולהתרבות מרגשת כל פעם מחדש. המתנה בקבלת ילד.ה לעולם גורמת לשינוי בחיי היום – יום ומאפשרת לחנך דור חדש. החינוך מתחיל מהיום הראשון בו הילד.ה שואפים את אויר העולם. כל העולם סובב אותם והם גדלים לתוך עולם מלא בחוויות, אתגרים, ערכים בצורה דינאמית ומהירה. הילד.ה נפגשים מידי יום עם מבוגר משמעותי שישפיע עליו במהלך חייו , ההורים, הסביבה, המשפחה, הצוות החינוכי ועוד.

לא בכדי נאמר ש" מספיק מבוגר אחד שיאמין בילד.ה"
כאשר שאלה אליסה מהסיפור "אליסה בארץ הפלאות" את החתול לאן כדי לה לפנות, הוא שאל בחזרה "לאן את רוצה ללכת?"
זה תפקידנו בעולם החינוך, להדריך, ללוות, לחנך, להורות את האפשרויות ולתת לילד.ה את הכלים הנכונים לבחירה מושכלת. כן, כבר בגיל המוקדם.

ערכים הם המצפן המוסרי שבאמצעותו אנו בוחנים את העולם ובוחרים לפעול בו. במסגרת תהליכי הלמידה אנו מקדמים ערכים אישיים, קהילתיים, חברתיים וכלל-אנושיים, באופן שיאפשר לילדינו לגבש עמדות וערכים ביחס לידע ולהקשר המציאותי סביבם. פיתוח הזהות האישית והשייכות של ילד וילדה והתנסות ופעולות לפיתוח מיומנויות ברמה האישית והקבוצתית. מערכת החינוך מבקשת לרכוש 'ידע פעיל' ולהשתמש בו במסגרת תחומי הדעת וביחסי הגומלין ביניהם. בניית ידע היא תהליך שיש להשתתף בו באופן פעיל ולכן הילד.ה חייבים להתנסות בו.

אנו פועלים יחד למטרה אחת – להביא למימוש הפוטנציאל בכל ילד.ה ביחס לעצמו ולהוביל אותם למצויינות אישית – כן כבר בגיל המוקדם. הצוות ומחלקת החינוך עומדים לרשותכם – לכל שאלה, בקשה במטרה להעצים את כל שלבי ההתפתחות של הילד.ה.

אנו מבקשים לאחל לכם ולילדכם / בתכם שנה מוצלחת, שנה של הנאות וצמיחה אישית ובעיקר שנה מלאה באהבה .

שלכם,
ד"ר מרים פאנויאן
מנהלת מחלקת החינוך.

מקום בלב

קראו עוד

מעונות פרטיים – זכרון יעקב

קראו עוד

פעוטון פועה

קראו עוד