פתיחת תפריט ניידים

שירות חדש למען חיילי זכרון יעקב

יחד למענם

סניף חדש של העמותה "יחד למען החייל" מוקם בימים אלה בזכרון יעקב; זיו דשא, ראש המועצה: "זהו נדבך נוסף בחיזוק קהילת המושבה, ויהווה חלק ממארג שלם של פעילות למען צעירי המושבה".

חדש למען חיילי זכרון יעקב: כחלק ממדיניות המועצה לחזק את המענה והקשר עם צעירי המושבה - החיילים, החיילות ומתנדבי השרות הלאומי, יזם ראש המועצה, זיו דשא את הקמתו המחודשת של סניף "יחד למען החייל". הסניף מוקם בימים אלה בזכרון יעקב בהובלתה של מירה ברימן, אשר פועלת בהתנדבות למען המטרה החשובה. 

"יחד למען החייל" הוא ארגון ארצי אשר משלב את קרן לב"י והאגודה למען החייל, ומהווה את הגוף המוביל בישראל לרווחת חיילי צה"ל. סניף העמותה במושבה יפעל לחיזוק הקשר בין הקהילה לחייליה, יצירת פעילויות חוויתיות, מתן הנחות, תמיכה במהלך השרות, שליחת חבילות מזון לחיילים בבסיסיהם, ויצירת תשתית מטיבה שתשפר את איכות חייהם של חיילי זכרון יעקב. 

מירה ברימן, יו"ר "יחד למען החייל", נשואה ליאיר ואמא לניב (22) ועודד (17) ותושבת זכרון יעקב. היא מספרת: "חיילים הם הילדים של כולנו ולכן עלינו לחבק אותם בתור קהילה ולתת להם להרגיש כמה אנו מוקירים ומעריכים אותם. עמותת 'יחד למען החייל' היא האמצעי שלנו כקהילה להעמקת הקשר, ההזדהות והתמיכה בחיילי צה"ל. איתי כבר מספר מתנדבים, כשרוניים בתחומם ועם הרבה רצון להיות לעזר לחייל/ת הזכרונאי/ת ומתנדבי השירות הלאומי - מרגע שעולות השאלות לאן להתגייס, דרך עזרה בפתרון בעיות העולות כשמגיעים לסופ"ש ובמהלך השירות בכלל ועד הכוונה וייעוץ למשתחררים. אני קוראת לאנשים הטובים של זכרון, כל אחד בתחומו לתת כתף כדי שנצליח יחד לתמוך בחיילינו. להורי החיילים ולחיילים - אנא שתפו אותנו בצרכים שלכם – אנחנו כאן בשבילכם".

זיו דשא, ראש המועצה: "סניף 'יחד למען החייל' הוא נדבך נוסף בחיזוק תושביה הצעירים בקהילת זכרון יעקב. אנו משקיעים רבות בילדים ובנוער שלנו, אך במשך שנים רבות מידי אותה פעילות נעצרה ברובה עם גיוסם לצה"ל וקיום ערב המתגיסים. מציאות זו עומדת להשתנות, ואנו פועלים לשם כך בימים אלה. הסניף החדש יהיה חלק ממארג שלם של פעילות כולל שילוב בפעילות מרכז הצעירים המוקם, לעשייה הרבה המקודמת בימים אלה למען צעירי המושבה. אני מבקש להודות למירה ברימן על שהסכימה לקחת על עצמה את התפקיד החשוב והובלת סניף העמותה במושבה בהתנדבות. כישוריה האיכותים והיכולת לרתום אנשים, תביא לתמורה משמעותית במרקם הקהילתי העשיר של זכרון יעקב".

 

אנו מזמינים אתכם חיילים והורים לחיילים למלא את פרטיכם ליצירת תשתית מיטבית לפעילות העמותה במושבה. להצטרפות לחצו כאן