פתיחת תפריט ניידים

תחרות כתיבה ארצית

תחרות הכתיבה הארצית- תשע"ז  2017


אנו גאים לציין, שהשנה  השתתפו 80 ילדים מזיכרון יעקב בתחרות הכתיבה הארצית מכיתות ג' עד ו', ביוזמתה ובניהולה של הסופרת ריקה ברקוביץ. 

מבין כ-20,000 יצירות  שהוגשו לתחרות הארצית, נבחרו 69 מצטיינות, כמניין שנות המדינה, וביניהן 4 של כותבים  צעירים שלנו:

שי רון - כיתה ד',  "החורש"
אמיר פאנויאן - כתה ד',  "החורש" 
שחר אהרוני - כיתה ד',  "יעבץ" 
אור באום - כיתה ד', "החיטה"

הישג זה הוא תוצר נפלא של שיתוף פעולה ומאמצים ראויים לציון שהקדישו לכך מובילות הפרויקט בכל בית ספר יחד עם מובילות המיזם מהספרייה הציבורית בזכרון יעקב:
ציפי עטר (ספריה) , נעמה מעוז (ספריה) , ענבר ענתבי (החורש) , צאלה גולדנר (ניל"י) , יפעת יוגב (החיטה) , סיגל ליפשיץ (יעבץ) , אורלי באומל (קשת). 

ההיענות הרבה של הילדים היא בזכות עידוד ותמיכה משמעותית של הספרייה הציבורית ומובילות המיזם בבתי הספר השונים.

הזוכים ומשפחותיהם השתתפו בטקס שהתקיים ב-6 ביוני אחה"צ באולם "יהלום" - תיאטרון ברמת גן.  בטקס מרגש קיבלו הזוכים תעודת הצטיינות בכתיבה.
בנוסף - כל 80 היצירות שהוגשו השתתפו בתחרות יישובית, ובמסגרת חגיגות הספר במושבה, ביום רביעי 14.6.17 בשעה 17:00 כל 80 הילדים מוזמנים עם הוריהם לטקס שיתקיים באולם בי"ס יעבץ. 
בנוכחות ראש המועצה, מר זיו דשא, ומנהלת מחלקת החינוך ד"ר מרים פאנויאן, יוכרזו הזוכים בתחרות היישובית והארצית, ולכל ילד יוענק שי אישי ומיוחד, חוברת שכוללת את כל 80 היצירות של ילדי זכרון יעקב - ביוזמתה והפקתה של הספרייה הציבורית זכרון יעקב ובתמיכת מחלקת החינוך והמועצה המקומית. של הילדים שהגישו יצירות לתחרות - כל הכבוד על ההשתתפות ועל הגאווה שאתם מביאים למושבה שלנו
תודה

אורלי אבני
מנהלת הספרייה הציבורית זכרון יעקב